Facebook
Twitter
google

Наша адреса
м. Ковель, вул. Сагайдачного,10
тел/факс: (03352) 5-07-03
моб.: (097) 860 21 35

Металеві двері КовельДвері вхідні металеві з МДФ накладками
Ковель "Віконт"


Двері ковель Двері ковель Двері ковельМеталеві двері в КовеліМи пропонуємо в Ковелі наступні різновиди дверної коробки вхідних металевих идверей ( 1 ) :

- Стандартна коробка виготовлена ​​з металевої профільної труби 60 × 40мм;
- Коробка з чвертю - з профільних труб 60 × 40мм + 60 × 40мм і т.д.

Каркас ( 2 ) дверного полотна складається з профільної труби 40 × 25мм ( 30x20мм ) і посилений потужними ребрами жорсткості ( 3 ) .

Полотно металевих дверей від фірми Віконт ( 4 ) виготовлено з холоднокатаного сталевого листа товщиною 1,2 - 2мм (залежно від серії ; при необхідності товщина листа збільшується) і має сталевий притвор ( 5 ) , який ускладнює можливість пошкодження ригелів замку ( 6 ) і відгин полотна , підвищуючи надійність конструкції.

Для того , щоб прискорити процес закріплення
в дверях  робляться отвори під анкера .

Коробка, а також всі зовнішні елементи дверного полотна покриваються порошковою емаллю , яка проходить термообробку при температурі 250 ° С. Покриття захищає метал від корозії , окислення , подряпин та інших негативних факторів.

В якості тепло- і звукоізоляції використовуються пластини пінопласту ( 8 ) товщиною 30 - 40мм або мін . вата ( " Izover " ) , за бажанням замовника.

По периметру полотна встановлений Р - подібний гумовий ущільнювач ( 9 ), який не дозволяє волозі і шуму потрапляти в приміщення. Для рами з чвертю використовується додатково D -подібний ущільнювач , який у декілька разів збільшує тепло- та шумоізоляцію .

Дві потужні петлі ( 10 ) , всередині яких знаходиться підшипник , забезпечує легкий хід дверей , при якому не відчувається їх вага (близько 100кг ) .

Для виключення можливості зрізання петель , за бажанням , додатково встановлюються антизрізи ( 11 ) навпроти кожної петлі.

У двері вмонтовано панорамний вічко (12).

Броне- двері комплектуються врізними замками ( 13 ) провідних світових виробників ( Ельбор , Гардіан , Апекс , Kale , ) , а також використовуються спеціалізовані замки для важких дверей , що витримують великі навантаження.

Завершує дизайн вхідних дверей  - внутрішня і зовнішня обробка (14). Взалежності від серії , це - декоративні МДФ накладки 10мм , 16мм ; порошкове фарбування ....
 
  


Вхідні металеві двері в Ковелі від фірми «Віконт» мають сертифікат та відповідають усім вимогам.

гарний зовнішній вигляд;
оснащені надійними замками;
двері володіють високими тепло- і шумозахисними властивостями.


  Асортимент вхідних дверей в нашому магазині «Віконт» у Ковелі настільки широкий , що Ви без труднощів опинитеся володарем відмінних дверй , які гідно прикрасять вхід у вашу оселю і будуть служити вам багато років, вірою і правдою , зустрічаючи гостей званих і захищаючи від непроханих . Наші вхідні металеві двері , ціни на які цілком демократичні , користуються великим попитом.
Що потрібно знати про вхідні двері
  
   Перш ніж зважитись купити вхідні двері в Ковелі недорого або витратити значну суму на покупку дверей з масиву цінних порід дерева, необхідно ознайомитися з основними характеристиками таких дверей .

   Вхідні двері бувають:
з масиву дерева;
звичайні металеві ;
металеві з МДФ накладками.

   У кожного виду є свої переваги та недоліки. Наприклад, двері з дерева з часом деформуються, а от металеві двері з панеллю МДФ поєднує в собі переваги дверй металевих і дерев'яних.
   Металеві двері з МДФ накладками відносяться до класу люкс. Обробка металевих дверей панелями мдф останнім часом стала набагато популярніша. Навіть не дивлячись на те , що металеві двері вважаються одними з найдорожчих дверей , популярність на них все одно зростає з кожним днем. Таке ставлення споживачів зрозуміло тому, що виготовлення цих панелей виключає застосування шкідливих речовин.
   Кожен прагне убезпечити себе від негативного впливу на своє здоров'я. Але це не єдина позитивна риса таких виробів. Звичайно , той фактор , який , так чи інакше, пов'язаний з нашим здоров'ям , враховується в першу чергу. Також двері з такою обробкою володіють ще масу переваг. Не варто забувати, що панель мдф сприяє додатковії звукоізоляції. Але звичайно найголовніша перевага таких дверей це їх краса та теплозбереження.

   Уявіть на скільки затишніше стане в будинку з такими вхідними дверима . Металеві двері це по справжньому престижна візитна картка Вашого будинку. Адже перше на, що звертають увагу гості це звичайно на вхідні двері. А якщо двері виготовлені справжніми професіоналами, то вони зможуть задовольнити навіть самого прискіпливого споживача.

google-site-verification: googlec4b25df7357e2d6a.html
 
Powered by: OUR-CMS
Цвет фона