Facebook
Twitter
google

Наша адреса
м. Ковель, вул. Сагайдачного,10
тел/факс: (03352) 5-07-03
моб.: (097) 860 21 35

Продукция

Вхідні металеві двері у Ковелі
 
Питання : ПВХ - що це таке ?
Відповідь : ПВХ - тверда речовина білого кольору, що є продуктом полімеризації вінілхлориду. На основі ПВХ отримують жорсткі пластмаси, які використовуються як жорсткий конструкційний матеріал для виробництва віконних профілів. Полівінілхлорид має стійкість до несприятливого впливу вологи, кислот, лугів, розчинів солей, промислових газів, до впливу бензину, гасу, жирів і спиртів.

Питання : Наскільки безпечні вікна з ПВХ?
Відповідь : Вікна ПВХ абсолютно безпечні, тому що їх виробництво являє собою процес, що проходить при дотриманні необхідних норм і вимог безпеки. ПВХ є екологічно чистим матеріалом. У Німеччині він рекомендований для застосування у виготовленні вікон для дитячих і медичних установ . З того ж пластику виготовлений електричний чайник, корпус телевізора і багато інших предметів.

Питання: Що таке фурнітура ?
Відповідь: Під фурнітурою розуміють всі допоміжні елементи пластикового профілю, крім каркаса: ручки, петлі, замки, що фіксують механізми. Ціна фурнітури, в середньому, дорівнює 15-20% від вартості всього вікна.

Питання: Скільки коштує одне пластикове вікно?
Відповідь : Ціна одного пластикового вікна залежить від наступних факторів: обраного віконного профілю, типу склопакета, фурнітури, а головним чином від розмірів і форми віконного отвору.

Питання: Що таке " формула пластикового вікна " ?
Відповідь: Це стандартне співвідношення розмірів для кожного типу склопакетів. Наприклад, для однокамерного ( 24 мм) - 4-16-4 : два скла товщиною по 4 мм скріплені на відстані 16 мм між ними; для двокамерного профілю ( 24 мм) - 4-6-4-6-4 : три скла зафіксовані на відстані 6 мм.

Питання : Який термін служби вікон ПВХ ?
Відповідь : За свідченнями фахівців, вікна ПВХ з жорстким каркасом можуть прослужити без втрати своїх технічних характеристик до 50 років. Ущільнювачі в пластикових вікнах можуть прослужити від 4 до 15 років, проте вони легко замінювані.

Питання: Чи може пластикове вікно з часом пожовтіти ?
Відповідь: Ні, вікна, виготовлені із сучасних матеріалів, не змінюють свого кольору протягом довгого часу, навіть під впливом сонячних променів.

Питання: Що знаходиться між склом в склопакеті ? Правда що там вакуум ?
Відповідь: Ні, вакууму там немає. Повітряна камера між склом може бути заповнена як просто висушеним повітрям, так і аргоном (інертний газ). Для заповнення склопакета аргоном робляться технологічні отвори діаметром 2 мм, через які закачується газ. Ці отвори можна побачити на дистанційній рамці всередині склопакета (після того як газ закачано в склопакет, зовнішні отвори герметизуються ) - саме таким способом перевіряється його наявність. Склопакет, заповнений аргоном, має поліпшені звуко- і теплоізоляційними властивостями. Вивітрювання ( дифузія) аргону приблизно 1 % на рік.

Питання: Що таке одно- , двох - , трикамерні профілі ? Яка кількість камер в профілі є оптимальним ?
Відповідь : Перемички усередині профілю, подібно до стін в квартирі, ділять його на кілька відсіків, в яких повітря служить додатковою теплоізоляцією. Чим більше порожнин у віконному профілі, тим краще він буде зберігати тепло. Тому все залежить від того, який ступінь теплозахисту необхідна.

Питання : Чи забезпечують пластикові вікна шумоізоляцію ?
Відповідь: На автомагістралі рівень шуму складає 85 децибел , в 50 м від неї - 75 децибел. Вікна ПВХ знижують шум ще на 30 децибел, в результаті чого в квартирі підтримується так званий рівень звукового комфорту, якому відповідає 40-45 децибел (для порівняння - такий шум видають шелесткі при легкому вітрі листя дерев).

Питання: Чи можна замовити пластикові вікна без монтажу ?
Відповідь: Можна, якщо подальшу установку пластикових вікон виконуватимуть кваліфіковані майстри . Самим же встановлювати вікна ПВХ не рекомендується, оскільки не правильний монтаж знижує термін експлуатації пластикового вікна .

Питання : Склопакет, металопластикові вікна і вікна ПВХ - це одне і теж або є різниця?
Відповідь : Металопластикові вікна - це вікна з ПВХ профілю з внутрішнім металевим каркасом для посилення конструкції.
Вікна ПВХ - це синонім металопластикових вікон.
Склопакет - це внутрішня частина пластикового вікна, що складається з двох або трьох склин, герметично з'єднаних з рамою.Два скла утворюють між собою повітряний прошарок - камеру.

Питання: Чим краще мити пластикові вікна?
Відповідь : Щоб видаляти бруд із зовнішньої й внутрішньої сторони рам вікон ПВХ рекомендується використовувати сучасні мийні засоби рідкої консистенції, розчин прального порошку або мила. Не варто використовувати при догляді за пластиковими вікнами чистячі засоби, що містять розчинники, які можуть пошкодити.

Питання : Пластикові вікна запотівають, що робити ?
Відповідь: У старих дерев'яних вікнах були присутні щілини, через які відбувався повітрообмін . А пластикові вікна герметичні і тому волога, раніше виходила крізь щілини старих рам, може конденсуватися в холодний час на поверхні склопакета всередині приміщення. Що б цього уникнути, потрібно ще при встановленні пластикових вікон прослідкувати, щоб не був перекритий тепловий потік від батарей центрального опалення на вікно, а під час експлуатації вікон ПВХ потрібно звертати увагу на те, щоб штори і жалюзі не перешкоджали проходженню теплого повітря від радіаторів до вікна. Особливо важливим є правильне провітрювання приміщення. Можна відкривати вікно на декілька хвилин 3-4 рази на день або ж поставити спеціальні віконні вентильовані профілі. Такі пристрої забезпечують приплив свіжого повітря без погіршення шумо - і пилозахисні властивостей вікна. У цьому випадку вентиляція приміщень - це постійний контрольований процес зміни внутрішнього забрудненого повітря свіжим зовнішнім повітрям. І тоді конденсат не буде вас турбувати.

Питання : Чи багато бруду залишається після монтажу вікон ПВХ і виносять чи робочі сміття?
Відповідь : Встановлення вікон ПВХ - це один з видів будівельно -монтажних робіт, і бруду, звичайн , вистачає. Тому необхідно підготуватися : звільнити вікно від квітів, штор, фіранок, укрити від пилу меблі і застелити підлогу. Винесення сміття робочими варто заздалегідь обговорити у фірмі по установці пластикових вікон.

Питання: Чи можна міняти вікна ПВХ взимку ?
Відповідь : Заміна пластикових вікно може відбуватися в будь-який час року, при температурі не нижче -15 градусів Цельсія і вітрі не більше 10 м / с.

Питання: Як довго проводиться демонтаж - монтаж пластикових вікон?
Відповідь : Одне вікно ПВХ монтується / демонтується в середньому 2-3 години, іноді більше : все залежить від конструкції будинку і складності виробу.

Питання : Чи обов'язково викликати замірника ? Невже не можна зробити вимір самим?
Відповідь : Під час роботи, замірник враховує особливості вашого віконного отвору і робить всі необхідні виміри. Потім за цими вимірами замовляється пластикове вікно, яке буде ідеально підходити до вашого віконного отвору. Якщо ж розміри будуть не точні, то можуть виникнути проблеми з встановленням не тільки самого вікна, але і відкосів, підвіконня й відливу.
 
Питання : Віконні отвори в будинку нестандартні - різних розмірів, чи можливо виготовлення таких пластикових вікон?
Відповідь: Можна виготовити і встановлювати пластикові вікна будь-якого розміру і конфігурації.

Питання : Чи обов'язково міняти відливи і підвіконня?
Відповідь : Бажано, оскільки якщо залишити старі відлив і підвіконня, то це може створити деякі проблеми. Так як коробка пластикових вікон вже старої дерев'яної, то між підвіконням і рамою з'явиться досить значна щілина, яку доведеться якось закладати. А в панельних будинках старе підвіконня виявиться трохи нижче передбачуваного нового. У результаті може з'явитися інша щілину, вже вертикальна, яку теж потрібно закладати. І тепер уявіть собі, як виглядатиме вся це " закладення " на тлі нових пластикових вікон.

Питання: На вікнах стоять грати - чи потрібно буде при установці пластикових вікон їх демонтувати чи ні?
Відповідь : Якщо Ви викличете замірника, він підкаже Ва , як краще вчинити у Вашій конкретній ситуації. Ця послуга буде безкоштовною. Як правило, решітки не заважають демонтажу та монтажу вікна ПВХ , т.к. і те і інше здійснюється зсередини приміщення. Одна , за грат, швидше за все, буде складно встановити водовідлив і москітну сітку.

Питання : Розбилося скло у пластикового вікна, що робити ?
Відповідь : Доведеться замінити весь склопакет. Склопакети змінюються дуже легко, але для цього необхідно викликати майстра сервісної служби . Він заміряє розмір склопакету і встановить його після виготовлення .

Питання: Як кріпиться москітна сітка до пластикових вікон ?
Відповідь: Для установки москітної сітки необхідно: тримаючи москітну сітку за ручки вивести її назовні отвору пластикового вікна, верхню частину сітки вставити у верхні куточки і опустити сітку, ввівши її в нижні куточки.
Для демонтажу сітки виконати цю операцію в зворотній послідовності. На зимовий період її краще прибирати.

Питання: При відкриванні вікон чується хрускіт, і ручка повертається важко .
Відповідь : Можливо що при обробці відкосів в замкову частину вікна потрапили пісок і штукатурка. Протріть їх як слід .

Питання: Що робити при " випадінні " стулки ?
Відповідь : Для відновлення нормального функціонування вікна виконайте наступну операцію. Можливо, Вам буде потрібна допомога іншої людини.
- Попросіть помічника натиснути на відкинутий край стулки перпендикулярно до її поверхні, щоб верхній кут стулки підійшов до петлі .
- Однією рукою натисніть на важіль блокувальника, розташованого на стулці в області ручки, а другою рукою поверніть ручку в горизонтальне положення. Ножиці на стулці і рамі повинні з'єднатися .
- Відпустіть важіль блокувальника .
 
 
Чому вікна потіють ?

Напевно, багато хто стикався з такою проблемою, як потіють склопакети. Сьогодні ми розберемося з природою цього явища і шляхами його рішення. Так чому ж потіють вікна?

Отже, спочатку фізика. Конденсат на вікнах утворюється в результаті конденсації теплого повітря в кімнаті на холодній поверхні скла, профілю або відкосу . Як відомо, повітря конденсується в воду в «точці роси» - це температура, при якій ненасичений пар стає насиченим. «Точка роси» залежить від трьох параметрів: від атмосферного тиску (на нього ми вплинути ніяк не можемо ), від температури повітря і від вологості повітря. Чим менше температура повітря в кімнаті, тим менше вологи пару необхідно для перетворення на рідину. І чим більше вологість повітря, тим, відповідно, швидше проходить процес конденсації. Таким чином, щоб позитивно вплинути на «точку роси», необхідно підняти температуру повітря і зменшити вологість .

Можливо такі проблеми та їх варіанти вирішення :

- Погано працює (або непрацююча ) система природної вентиляції ( як перевірити ефективність природної вентиляції у квартирі). Без вентиляції вологість повітря підвищується, і швидше випадає роса. Проблема вирішується прочищенням вентиляційної шахти.

- Йде холод від відкосів і стіни. Якщо відкоси оброблені без утеплення, то через них легко буде надходити холод, і, відповідно, швидше досягатися « точка роси» . Теж саме може бути і з неутепленими стінами. Тому обов'язково утепляйте відкоси і по можливості утеплити зовнішні стіни.

- Сирість в приміщенні. Дуже часто спостерігається на перших і останніх поверхах, де вологість потрапляє від підвалів і дахів. Сирість породжує вологість, яка провокує « потіння » вікон . У цьому випадку допоможе хороша теплоізоляція на першому поверсі підлоги і на останньому - стелі.

- Неякісна установка вікон. Могли бути допущені помилки як при вимірі, так і при монтажі вікна . Трапляється таке рідко, але для усунення потрібні значні витрати, аж до заміни вікна, тому завжди користуйтеся послугами професіоналів.

- Неякісні дешеві вікна теж можуть погано захищати від холоду, і , таким чином, бути причиною конденсату на вікнах. Купуйте вікна з відомого профілю, бажано з двох - або трьох - камерними склопакетами.


      
Powered by: OUR-CMS
Цвет фона